معرفی و تاریخچه

خداوند منان در قرآن کریم دعوت به دادن وام قرض الحسنه نموده و می فرمایند ",,کیست که به خدا وام نیکو دهد تا خداوند آن را برای او چندین برابر کند و برای او پاداش پرارزشی است. (آیه 245 سوره بقره)

قرض الحسنه از اعمال بسیار خوب است و بهتر از انفاق می باشد. ( امام خمینی (ره) )

اگر این صندوق های قرض الحسنه نباشد بدانید که این نیازهای مردم را به هیچ وجه شما و ما قادر به انجامش نیستیم. ( مقام معظم رهبری )

در سال 1354 در جلسات هفتگی تفسیر قرآن و آشنایی با احکام آن که جمعی از مومنین و اصحاب مساجد از محضر آیات عظام فال اسیری و حجت الاسلام سید محمود ابطحی بهره مند می شدند پیرامون سنت زیبای قرض الحسنه و اعطای وام بدون ربا مباحثی مطرح گردید و با همت شرکت کنندگان صندوق جلسه راه اندازی شد و از محل آن وام های پنج هزار تومانی پرداخت می گردید. پس از پیروزی انقلاب اسلامی تصمیم بر آن شد که صندوق قرض الحسنه توسعه یابد تا عموم مردم بتوانند از آن بهره مند گردند.

با استعانت از خداوند متعال و اخذ مجوز از سازمان اقتصاد اسلامی ، صندوق با شماره ثبت 2 و در تاریخ 15 شهریور 1360 تاسیس و راه اندازی شد که با فضل و لطف الهی تا به حال یکی از صندوق های پرخیر و برکت در سطح کشور بوده است.

اهداف و برنامه ها
  • ترویج سنت  قرض الحسنه 
  • ترویج و توسعه فرهنگ بانکداری اسلامی
  • اعطای تسهیلات قرض الحسنه بدون سود (با حداقل کارمزد)
  • رفع کلیه نیازهای خدمات بانکی مشتریان (وصول چک، انتقالات و ...)
  • مشتری مداری و جلب رضایت مشتری
  • تکمیل و ترویج خدمات الکترونیک، در راستای تکریم ارباب رجوع
  • مشارکت در امور خیریه و عام المنفعه و اعطای وام به نیازمندان
پیام مدیرعامل

یکی از مسائل اساسی در اقتصاد هر کشور سیستم بانکی است. دین مبین اسلام ربا را جنگ با خدا و قرض الحسنه را جنگ با ربا دانسته است.

لذا این صندوق با هدف سالم سازی اقتصاد و خدمت به مردم و تامین بخشی از نیازهای جامعه نسبت به ارائه خدمات حضوری و غیرحضوری بر اساس امکانات الکترونیکی که در سایت اعلام گردیده است به فعالیت خود ادامه می دهد. که رضایت مشتریان محترم و سهولت عملیات بانکی را فراهم می نماید.

با استعانت از خداوند متعال و زحمات و خدمات صادقانه هیئت مدیره محترم ، کارکنان صدیق و زحمتکش صندوق امید است بتوانیم خدمات بهتری را ارائه نماییم.

وظیفه خود می دانم یاد و خاطره ارزشمند موسسین محترم و هیئت امنای محترم که بانی این امر خیر شده اند را گرامی داشته و توفیق روزافزون ادامه دهندگان راهشان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

و من الله التوفیق

تماس باما

با ما در ارتباط باشید...

مدیرعامل: سید حسین احمد نژاد

رایانامه : info[at]razaviehneyriz.ir

نشانی: استان فارس- بخش مرکزی ، شهر نی ریز، خ ولیعصر ، کوچه 2 قدس ، خیابان قدس ، پلاک 0 ، طبقه همکف - خیابان قدس صندوق قرض الحسنه رضویه

تلفن :  53830070 - 53830071  (071)

کد پستی : ۷۴۹۱۸۱۳۴۶۷

رضویه نی ریز

صندوق قرض الحسنه

نام کاربری
رمز عبور
نکات امنیتی

پیگیری پرداخت های قبلی

شماره پیگیری بانک
جستجو
شماره حساب/ وام
مبلغ
ریال
توضیحات
درگاه پرداخت
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست
ادامه

شناسه پرداخت

راهنمای عملیات
شماره حساب/ وام
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست
نمایش
نکات امنیتی
درخواست نام کاربری و رمز عبور
کد ملی
تلفن همراه
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
بستن