بانکداری قرض الحسنه

افتتاح و انجام خدمات بانکی برای انواع حساب های قرض الحسنه پس انداز و جاری حقیقی، حقوقی و مشترک  و ارائه تسهیلات قرض الحسنه مبتنی بر کسب و کار، ازدواج ، مسکن ، درمان ، با حداقل کارمزد، جزو مهمترین خدمات صندوق به حساب می آیند. 

 

استفاده از خدمات بانکداری قرض الحسنه صندوق، شامل افتتاح حساب و استفاده از تسهیلات مزبور، برای عموم آزاد است و متقاضیان محترم، لازم است با داشتن مدارک شناسایی معتبر (شناسنامه و کارت ملی)، جهت افتتاح حساب به صورت حضوری به شعبه صندوق مراجعه فرمایند.

وصول چک

انجام امور مربوط به وصول چک از کلیه بانک ها و موسسات عضو سیستم چکاوک، در سریع ترین زمان ممکن، با استقرار نظام جامع پرداخت نماچک در صندوق، بدون دریافت کارمزد انجام میشود.

 

استفاده از خدمات وصول چک (کلرینگ) نیز انحصار به اعضای محترم صنف صندوق ندارد و کلیه دارندگان حساب میتوانند، چک های دریافتی خود را جهت وصول و واریز به حساب نزد صندوق، به باجه های مستقر در شعبه صندوق تحویل نمایند.

بانکداری و پرداخت الکترونیک

افتخار داریم، با انجام کلیه انتقالات و حواله جات بانکی، ارائه خدمات بانکداری الکترونیک اینترنتی و موبایلی، ارائه پایانه های فروشگاهی شتابی و سامانه کیف همراه شتابی، متصل به حساب های صندوق، به عنوان یکی از صندوق های پیشرو در زمینه خدمات الکترونیک بانکی در خدمت مشتریان خود باشیم. 

 

سامانه های خدمات الکترونیک بانکی صندوق عبارتند از:

  • سامانه بانکداری اینترنتی (اینترنت بانک)
  • سامانه بانکداری همراه (همراه بانک)
  • سامانه اطلاع رسانی پیامکی صندوق (SMS بانک)

رضویه نی ریز

صندوق قرض الحسنه

نام کاربری
رمز عبور
نکات امنیتی

پیگیری پرداخت های قبلی

شماره پیگیری بانک
جستجو
شماره حساب/ وام
مبلغ
ریال
توضیحات
درگاه پرداخت
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست
ادامه

شناسه پرداخت

راهنمای عملیات
شماره حساب/ وام
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست
نمایش
نکات امنیتی
درخواست نام کاربری و رمز عبور
کد ملی
تلفن همراه
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
بستن